Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Druk offsetowy i cyfrowy
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Wizytówki z logo | Tanie wizytówki reklamowe | Drukarnia online

  • Pokazuje 1–9 z 9 wyników

Jeżeli prowadzisz firmę, jesteś przedstawicielem handlowym lub masz jednoosobową działalność gospodarczą wizytówka z logo, Twoim nazwiskiem i danymi kontaktowymi jest jedną z rzeczy, która powinna znaleźć się w Twoim wyposażeniu. Aby je rozdawać wcale nie musisz jeździć na targi branżowe ani brać udziału w spotkaniach biznesowych. W każdej chwili możesz spotkać potencjalnego klienta, który może być zainteresowany Twoimi produktami lub usługami. Wręczenie profesjonalnej wizytówki będzie doskonałym sposobem na zbudowanie świadomości wokół Twojej marki i może być początkiem owocnej współpracy. Natomiast wizytówki z nadrukiem wyciągane z profesjonalnego wizytownika z logo będą prezentować się jeszcze lepiej i na pewno wywrą wtedy jeszcze większe wrażenie na osobie, której je wręczysz.

Wizytówki z nadrukiem to doskonały element identyfikacji wizualnej firm

Z uwagi na ogromną konkurencję na rynku należy szukać każdego sposobu na wyróżnienie się i dotarcie do dużej grupy odbiorców. Rozdawanie wizytówek na targach oraz spotkaniach na pewno się do tego przyczyni. Zamiast podawać potencjalnemu klientowi albo partnerowi biznesowemu swojego nazwiska i nazwy firmy, które szybko mogą zapomnieć, daj im profesjonalną wizytówkę z danymi. Dzięki niej na pewno Cię zapamiętają, a ponowny kontakt z Tobą w przyszłości będzie dla nich znacznie łatwiejszy. Wizytówki można dodawać także do różnych gadżetów reklamowych rozdawanych w celach promocyjnych, jak na przykład do długopisów z grawerem, metalowych breloczków do kluczy czy kubków termicznych z nadrukiem.

Atrakcyjne wizualnie wizytówki z nadrukiem na pewno przyciągają wzrok oraz zapadają w pamięć. Dlatego zamiast korzystać z powtarzalnych szablonów wizytówek, które nie pozwalają na wyróżnienie się, skorzystaj z indywidualnych projektów graficznych, które będą dopasowane do Twojej działalności oraz branży, w której się obracasz.

Zaprojektujemy dla Ciebie profesjonalne wizytówki

Nasza drukarnia online mieści się w Krośnie, jednak wykonujemy projekty dla klientów z całego kraju. Nasza oferta to między innymi drukowanie plakatów reklamowych, katalogów, ulotek oraz banerów reklamowych. Pracujemy z projektami graficznymi przesłanymi do nas przez klientów jak i tworzymy grafiki od podstaw. Dokładamy wszelkich starań, aby stworzone przez nas wizytówki online w pełni zadowalały naszych zleceniodawców. Wybierając naszą agencję stawiasz na profesjonalizm, ciekawe wzory wizytówek oraz szybką i sprawną realizację.

Rodzaje wizytówek w naszym sklepie

Oferujemy bogaty wybór wizytówek, dlatego każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Standardowe rozmiary wizytówek znajdujących się w naszej ofercie to 90x50mm lub 85x55mm. Wszystkie posiadają zadruk dwustronny 4+4 full kolor CMYK. Nasze produkty to:

  • Wizytówki Premium drukowane na matowym papierze kredowym 350g, pokryte dwustronnie lub jednostronnie błyszczącą folią
  • Wizytówki Extra drukowane na płycie PCV o grubości 0,7mm z matowym lub błyszczącym zadrukiem dwustronnym
  • Wizytówki Extra drukowane na matowym papierze kredowym 350g, pokryte dwustronnie lub jednostronnie matową folią soft touch
  • Wizytówki Elegance drukowane na matowym papierze kredowym 350g, pokryte dwustronnie lub jednostronnie matową folią
  • Wizytówki Classic drukowane na matowym papierze kredowym 350g, powlekane lakierem dyspersyjnym
  • Wizytówki MAX drukowane na matowym papierze kredowym 350g, pokryte dwustronnie folią matową soft touch i uszlachetnione lakierem wybiórczym UV

Cena wizytówek w naszej ofercie

Koszty wizytówek uzależnione są od rodzaju wybranego produktu oraz od zamówionego nakładu. Im więcej wizytówek zamówisz, tym cena jednej sztuki będzie mniejsza. Przy każdym modelu wizytówki podane są tabelki z przelicznikami cen netto za sztukę. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem, co pozwoli na wybór ilości oraz rodzaju wizytówek dostosowanych do Twoich potrzeb oraz budżetu.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa