Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Gadżety biurowe z logo
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Wieszaki na torebki z logo | Reklamowe wieszaki do torebek

  • Pokazuje 1–4 z 4 wyników

Dlaczego wieszaki do torebek to dobry pomysł?

Podczas wyjść ze znajomymi albo eleganckich kolacji wiele pań na pewno spotkało się z częstym w takich miejscach problemem: gdzie dać torebkę? Położenie torebki na podłodze nie dość, że jest niehigieniczne, to jeszcze torebka bardzo łatwo może ulec zabrudzeniu, albo nawet doprowadzić do wypadku, kiedy potknie się o nią kelner albo inny klient. Idealnym rozwiązaniem byłoby powieszenie torebki na oparciu krzesła, ale nie wszystkie siedziska są zaprojektowane tak, aby torebka cały czas pozostawała na miejscu i nie zsuwała się z oparcia. Powieszenie jej na wieszaku razem z kurtką może nie być dobrym i bezpiecznym pomysłem, ponieważ wtedy torebka nie jest cały czas na oku i może dojść do kradzieży. Z tego powodu wiele pań decyduje się na trzymanie torebki na kolanach, co nie jest wygodne i może nawet zepsuć wyjątkowy wieczór, który powinien być przeznaczony na relaks albo świętowanie ważnych okazji.
Dlatego projektanci gadżetów reklamowych i nie tylko wpadki na świetne rozwiązanie: specjalne, funkcjonalne wieszaki do torebek. Te poręczne materiały promocyjne są małe i zaprojektowane tak, aby można było je łatwo i wygodnie poskładać, dzięki czemu zmieszczą się do każdej damskiej torebki, nawet takiej niewielkich rozmiarów.

Wieszaki do torebek świetnie nadają się na gadżet reklamowy

Wieszaki do torebek z nadrukiem to nieoczywisty sposób na reklamę. I właśnie dlatego warto wykorzystać te gadżety promocyjne w marketingu. Stosowanie do promocji swojej firmy artykułów reklamowych, których nie używa konkurencja, to doskonały sposób na wyróżnienie się na rynku i zaistnienie w świadomości konsumentów. Wieszaki do torebek z logo to też bardzo dobry gadżet reklamowy dla pracownic Twojej firmy. Zamiast kłaść torebkę na podłodze, gdzie może się zabrudzić, albo na biurku, gdzie zajmie potrzebne do pracy miejsce, panie będą mogły wygodnie powiesić je na skraju biurka, gdzie nie będą ani trochę przeszkadzać.
Wieszaki do torebek to bardzo praktyczny gadżet reklamowy, który nie tylko służy promocji firmy i przyciąga wzrok, ale może też być praktyczną ozdobą, którą, podobnie jak breloki, można przyczepić na zewnątrz torebki. Dzięki temu wieszak do torebki będzie łatwy do znalezienia i od razu gotowy do użycia.
Każdy reklamowy wieszak do torebki składa się z trzech elementów: właściwego wieszaka, na którym umieszcza się torebkę, element, który kładzie się na skraju blatu albo stołu, oraz składany „łańcuszek”, który je łączy. Taka konstrukcja pozwala na wygodne zawieszenie torebki na każdej płaskiej przestrzeni, dzięki czemu problem ze znalezieniem odpowiedniego miejsca na torebkę mamy z głowy.

Jaką technikę znakowania wybrać do wieszaków do torebek?

Materiał, z którego wykonane są wieszaki, czyli metal, oraz powierzchnia przeznaczona na znakowanie pozwalają na wybór zazwyczaj pomiędzy dwiema metodami: grawerowaniem oraz domingiem.
Grawer to bardzo elegancka metoda znakowania, która polega na usunięciu wierzchniej warstwy materiału, na którym jest wykonany. Pozwala to na uwidocznienie warstwy spod spodu, co w efekcie daje bardzo klasyczne i subtelne znakowanie, które jest jednocześnie trwałe i widoczne. Grawer laserowy jest odporny na uszkodzenia, ścieranie czy działanie warunków atmosferycznych, a do tego jest bardzo wyrazisty i dokładny. Pozwala na naniesienie już najmniejszych detali grafiki albo logo. Dlatego wieszaki do torebek z grawerem będą świetnym upominkiem dla każdej eleganckiej pani, która ceni sobie klasyczne dodatki.
Doming polega na umieszczeniu warstwy żywicy na specjalnej nalepce, na której nadrukowuje się na przykład logo firmy, slogan reklamowy czy grafikę. Takie znakowanie jest trójwymiarowe i nadaje nadrukowi dodatkowej głębi. Wykorzystuje się je również na przykład do znakowania rączek parasoli. Dzięki twardej warstwie żywicy nadruk jest nie tylko wyrazisty, ale też odporny na zadrapania, uszkodzenia czy blaknięcie spowodowane działaniem promieni słonecznych.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa