Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Parasole reklamowe z nadrukiem
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Parasole z nadrukiem dla dzieci | Tanie parasole dziecięce z nadrukiem

  • Pokazuje 1–1 z 1 wyników

Parasole reklamowe dziecięce z nadrukiem są świetnym gadżetem reklamowym dla najmłodszych

Planując strategię marketingową firmy i szukając odpowiednich gadżetów reklamowych nie można zapominać o dzieciach. One także mogą być pośrednio klientami firmy i namawiać swoich rodziców do zakupu produktów albo skorzystania z usług. Można postawić na urocze maskotki reklamowe z nadrukiem, jednak jeżeli potrzebny jest praktyczny upominek reklamowy, to parasolki dziecięce sprawdzą się doskonale. Takie artykuły promocyjne dla firm przydadzą się także w przypadku dorosłych osób, które posiadają potomstwo, a otrzymany parasol dla dzieci z nadrukiem mogą przekazać swoim podopiecznym. Dzieci nie mogą korzystać z parasolek dla dorosłych, ponieważ są one dla nich za duże. Modele dziecięce są odpowiednio przystosowane do wzrostu najmłodszych oraz rozmiarów ich dłoni. Parasole dla dzieci z logo są małe i poręczne, ale mimo tego doskonale chronią dzieciaki przed deszczem.

Pokaż, że dbasz o dobro dzieci dzięki reklamowym parasolkom dziecięcym

Dziecięce parasolki z logo to także dobry sposób na akcje promocyjne w przedszkolach, szkołach czy domach dziecka. Każda firma, która pamięta o najmłodszym pokoleniu jest bardzo dobrze postrzegana, a więc takie działania pozytywnie wpłyną na jej wizerunek. Ten sposób promocji na pewno przysporzy jej nowych klientów, którzy będą pod wrażeniem. Dodatkowo taka firma pokazuje, że dba o bezpieczeństwo i zdrowie dzieci. W końcu dziecko, które ma przy sobie dziecięcy parasol reklamowy nie zmoknie na deszczu, a więc nie złapie przeziębienia albo nie zachoruje na poważniejszą chorobę. Bezpieczeństwo najmłodszych jest dla każdego bardzo ważne, dlatego do parasoli dla dzieci z nadrukiem można dołączyć na przykład breloki odblaskowe, które dzieci przypną do szkolnych tornistrów. Dzięki nim będą widoczne już z daleka i kierowcy ominą je w stosownej odległości.

Jaki parasol dziecięcy z logo wybrać?

Dzieci najbardziej lubią kolorowe przedmioty, które przyciągają ich wzrok i inspirują do zabawy. Dlatego w przypadku parasoli dla dzieci z logo firmy warto postawić na parasole w żywych kolorach, a najlepiej na modele wielokolorowe, jak na przykład parasol tęczowy. Rozweseli on dziecku nawet najbardziej pochmurny dzień i będzie ono zachwycone, że pomimo złej pogody na niebie widzi tęczę.

Dobrym pomysłem są także przezroczyste parasole dziecięce. Najmłodsi na pewno będą zafascynowani faktem, że pomimo iż pada na ich deszcz, to cały czas są suche. Bezpieczne obserwowanie od spodu kropel deszczu, które spadają na parasol i po nim spływają da dzieciom dużo zabawy i będą chciały wychodzić na dwór w każdych warunkach pogodowych. W czasie deszczu na pewno nie będą się nudzić!

W naszej ofercie posiadamy także wyjątkowy i uroczy parasol – żabę. To świetny gadżet reklamowy o wesołym kształcie i kolorystyce. Uśmiechnięta żabka na parasolce rozweseli deszczowe dni i będzie towarzyszyć dziecku w drodze do szkoły oraz do domu. Kolejny ciekawy model w naszej ofercie to parasol do kolorowania dla dzieci, który dostarczy godzin zabawy także wewnątrz. Dzieci na pewno będą bardzo dumne ze swoich prac i zabiorą ze sobą taki parasol wszędzie, aby pokazać go innym, a umieszczona na nim reklama dotrze do wielu osób.

Oprócz reklamowych parasoli dziecięcych posiadamy także praktyczne peleryny w kulce z nadrukiem. Peleryny przeciwdeszczowe dla dzieci mogą być bardzo dobrym rozwiązaniem, ponieważ skutecznie chronią podopiecznych przed deszczem, a do tego pozwalają im swobodnie korzystać z rąk. Peleryny w kulce są wyposażone w karabińczyki, które można przypiąć do tornistra.

Znakowanie na parasolkach dziecięcych

Na modele parasoli dla dzieci z naszej oferty możemy nanieść logo firmy, hasło reklamowe, slogan lub inny nadruk. Dzięki temu stają się doskonałymi nośnikami treści reklamowych i godnie reprezentują firmę w wielu miejscach, jak na przykład w szkole, w urzędach, w bankach, w kolejce do lekarza czy na spacerze. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z naszych usług.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa