Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Ubrania robocze z nadrukiem
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Koszulki robocze z logo | Tania odzież robocza dla firm

  • Pokazuje 1–2 z 2 wyników

Basic koszulka męska

Koszulki z logo dla firm
39,95 zł 19,95 zł
rabat 51%
Kod producenta:
AD1290312
Kolory:
       
                                                                                                                                                           
promocja

Pique Polo koszulka polo męska

Koszulki z logo dla firm
44,90 zł 39,90 zł
rabat 12%
Kod producenta:
AD2031113
Kolory:
       
                                                                                                               
promocja

Wygodne i funkcjonalne koszulki robocze z logo

W odzieży roboczej najważniejsze jest to, aby była ona wygodna oraz funkcjonalna. Takie właśnie są oferowane przez nas koszulki robocze z logo oraz BHP firmy Adler, który jest renomowanym producentem odzieży zarówno roboczej, jak i odzieży reklamowej. Produkty firmy Adler są bardzo wysokiej jakości oraz wykonane są z wytrzymałych materiałów, które zapewnia komfort oraz bezpieczeństwo w pracy.

Koszulki robocze z nadrukiem dostosowane do potrzeb oraz branży

Zarówno robotnicy przemysłowi, jak i osoby świadczące profesjonalne usługi powinni być wyposażone w specjalne koszulki z logo firmy. Sprawia to, że ich wizerunek jest bardzo profesjonalny oraz ułatwia ich identyfikację pośród tłumu innych ludzi. Koszulki robocze z nadrukiem ujednolicają wizerunek firmy i pozytywnie wpływają na jej odbiór przez klientów. Taki rodzaj identyfikacji wizualnej to dobry krok w stronę większego zaufana wobec marki, a zatem większej liczby klientów i w konsekwencji większych zysków płynących ze sprzedaży.

Popularne Koszulki robocze z nadrukiem z elementami odblaskowymi

W wielu zawodach ludzie narażeni są na różne niebezpieczeństwa. Czy to pracują po zmroku, czy przebywają w miejscach, gdzie wzmożony jest ruch pojazdów oraz wózków widłowych. Przepisy bezpieczeństwa i higieny pracy wymagają, aby takie osoby posiadały przy sobie elementy odblaskowe, które uchronią je przed wypadkami, a nawet utratą życia. W takich zakładach pracy przydadzą się odblaskowe koszulki robocze albo kamizelki odblaskowe, które można szybko i wygodnie założyć na elementy roboczej odzieży. Dzięki nim bezpieczeństwo pracowników znacznie wzrasta, ponieważ są oni widoczni już z daleka i każdy pojazd może ich ominąć w odpowiedniej odległości bez wyrządzania im szkody.

Eleganckie koszulki robocze

Oprócz standardowych bawełnianych T-shirtów roboczych oferowane są także robocze koszulki polo z logo. Dzięki grubszemu materiałowi zapewniają one większy komfort pracy oraz są bardziej wytrzymałe, a dołączony do nich kołnierzyk sprawia bardzo profesjonalne wrażenie. Dzięki niemu odzież robocza prezentuje się bardzo dobrze i z powodzeniem spełnia także funkcje reprezentacyjne. Takie koszulki przydadzą się różnym fachowcom, którzy często jeżdżą do klientów w celu naprawy sprzętu albo instalacji nowych elementów wyposażenia. Tacy pracownicy nie tylko świadczą usługi, ale też reprezentują firmę wśród innych ludzi, dlatego warto zadbać o to, aby ich ubiór nie był niedbały, tylko godnie prezentował firmę i budował jej wizerunek wśród klientów.

Koszulki robocze na chłodniejsze dni

Koszulki BHP to nie tylko odzież z krótkim rękawem. Na chłodniejszą porę oraz dla osób pracujących przy chłodniach sprawdzą się robocze koszulki z nadrukiem z długim rękawem. Ochronią one ręce przed chłodną temperaturą i zapewnią komfort podczas wykonywania obowiązków. Takie koszulki robocze z długim rękawem przydadzą się tak naprawdę każdemu pracownikowi, który sam będzie mógł zdecydować, który element odzieży roboczej założyć do panujących warunków.

Koszulki robocze z logo firmy gwarancją sukcesu i wygodnej pracy

Każdą z koszulek roboczych możemy dla Ciebie oznakować logo Twojej firmy lub wybranym przez Ciebie nadrukiem. Metoda znakowania zostanie odpowiednio dobrana do zamówionego nakładu, Twojego budżetu oraz do materiału, z którego wykonane będą robocze koszulki BHP. Dokładamy wszelkich starań, aby wykonane przez nas znakowanie było jak najwyższej jakości oraz jak najdłużej znajdowało się na odzieży roboczej, która jest bardzo często noszona oraz nie raz poddawana działaniu trudnych warunków. Wykonane przez nas logo lub nadruk będzie wyraziste i trwałe oraz będzie spełniać swoje zadanie przez bardzo długi czas.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa