Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Odzież reklamowa z nadrukiem
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Czapki z nadrukiem logo firmy | Kapelusze z nadrukiem

  • Pokazuje 1–15 z 15 wyników

6P czapka unisex

Czapki z nadrukiem i kapelusze
7,70 zł
Kod producenta:
AD3056200
Kolory:
       
                                                                               

5P czapka unisex

Czapki z nadrukiem i kapelusze
7,23 zł
Kod producenta:
AD3071600
Kolory:
       
                                   

6P Kids czapka dziecięca

Czapki z nadrukiem i kapelusze
7,23 zł
Kod producenta:
AD3031500
Kolory:
       
                                                   

Rap 5P czapka unisex

Czapki z nadrukiem i kapelusze
9,01 zł
Kod producenta:
AD3010000
Kolory:
       
                                                   

Rap 6P czapka unisex

Czapki z nadrukiem i kapelusze
9,40 zł
Kod producenta:
AD3022500
Kolory:
       
                                                   

Firmowe czapki z nadrukiem to widoczny gadżet dla każdego

Czapki z logo oraz kapelusze z nadrukiem to stosunkowo mały gadżet reklamowy, który może posłużyć w marketingu Twojej firmy. Jest to jednak gadżet bardzo praktyczny i często wybierany jako element kampanii reklamowej, który będzie rozdawany stałym oraz potencjalnym klientom. Czapki z daszkiem z nadrukiem oraz kapelusze z logo doskonale ochronią głowę przed promieniami słonecznymi, a nawet wiatrem. Do tego przesłaniają też oczy w słoneczne dni, dzięki czemu nie trzeba już ich mrużyć i wygodnie oraz komfortowo spędzić każdy dzień. Wcale nie potrzeba słońca, aby nosić reklamowe czapki z daszkiem albo firmowe kapelusze. Szkodliwe promieniowanie UV jest zawsze obecne, więc nawet w pochmurne dni dużo ludzi decyduje się na noszenie czapek z logo lub kapeluszy z nadrukiem, żeby chronić skórę przed szkodliwym działaniem niewidocznych, ale wciąż obecnych promieni słonecznych.

Praktyczne czapki reklamowe i kapelusze z logo przydadzą się w wielu sytuacjach

Czapki wyposażone są w praktyczny daszek, który blokuje promienie słońca. Dzięki temu nie potrzeba już okularów przeciwsłonecznych, aby komfortowo spędzić dzień i wszystko dokładnie widzieć. Dla osób, które nie lubią czapek mamy w ofercie praktyczne daszki z logo, które spełniają taką samą funkcję, a dla wielu osób są po prostu wygodniejsze i praktyczniejsze.
Czapki z logo i kapelusze z nadrukiem przydadzą się na pewno podczas uprawiania sportów na świeżym powietrzu w słoneczne dni. Czapki z daszkiem są bardzo praktyczne i wygodne oraz posiadają z tyłu pasek do regulacji ich obwodu, dzięki czemu łatwo dopasować je do głowy. Zabezpieczona czapka z logo nie spada z głowy nawet podczas uprawiania intensywnych sportów. Przydadzą się Paniom, aby włosy nie przeszkadzały podczas aktywności fizycznej. Włosy zabezpieczone czapką z daszkiem nie przeszkadzają i nie wchodzą na twarz, dzięki czemu uprawianie sportu jest bardzo komfortowe.

Zareklamuj się na czapkach z nadrukiem i kapeluszach z logo

Reklamowe czapki i firmowe kapelusze będą idealnym gadżetem reklamowym, który możesz rozdawać w celach marketingowym w okresie wiosennym i letnim. Ludzie wyjeżdżający na urlopy w ciepłe kraje będą potrzebować czapek z logo oraz kapeluszy z nadrukiem, które pozwolą im cieszyć się wypoczynkiem w komfortowych warunkach, zamiast na szybko szukać miejsca, w których mogą kupić coś, co ochroni ich głowę przed słońcem. Dodatkowo ceny gadżetów w miejscach turystycznych są czasami wręcz astronomiczne. Jeżeli podarujesz swoim odbiorcom i partnerom odpowiednie gadżety reklamowe z logo, na pewno uchronisz ich przed tym problemem. Dodatkowo Twoja reklama dotrze też do nowej grupy odbiorców. W końcu na plażach czy w miastach popularnych wśród turystów zawsze przebywa dużo ludzi, którzy automatycznie staną się odbiorcami Twojej reklamy.
Idealny zestaw gadżetów na lato stworzysz dołączając do czapki z daszkiem albo firmowego kapelusza na przykład okulary przeciwsłoneczne z logo lub piłkę plażową z nadrukiem.

Czapki i kapelusze z logo jako element stroju dla Twoich pracowników

Kapelusze z logo oraz czapki z nadrukiem będą doskonałym wyposażeniem stroju pracowników. Sprawdzą się głównie w nadmorskich kurortach podczas wakacji, na plażach, polach golfowych albo w parkach rozrywki. Strój pracowników w takich miejscach to zazwyczaj wygodne spodenki, odpowiednia koszulka polo z logo oraz właśnie firmowa czapeczka z logo albo kapelusz z nadrukiem. Taki strój wyróżnia pracownika oraz pozwala zachować schludny i profesjonalny wygląd. Dzięki temu cała firma wygląda bardzo profesjonalnie i wzbudza zaufanie.
Oferowane przez nas kapelusze z logo i czapki z nadrukiem występują w wielu kolorach, dzięki czemu nie tylko stają się praktycznym gadżetem reklamowym, ale też bardzo modnym i stylowym dodatkiem, który pozwoli wyróżnić się z tłumu.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa