Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Gadżety reklamowe dla zwierząt i branży zoologicznej
Gadżety reklamowe dla zwierząt i branży zoologicznej

Promocja firmy na gadżetach reklamowych dla zwierząt

Gadżety reklamowe i upominki firmowe nie są przeznaczone tylko dla ludzi. Na rynku dostępnych jest także wiele gadżetów z logo dla zwierząt, które świetnie sprawdzą się jako reklama firmy wśród miłośników czworonogów lub do zareklamowania sklepu zoologicznego lub gabinetu weterynarii. Umieszczenie na nich logo będzie świetnym sposobem na reklamę firmy, która będzie zaskakująca a przy tym nienachalna. Właśnie taka forma promocji sprawdza się najlepiej.

 

Skuteczne gadżety reklamowe dla zwierząt

Miłośnicy psów i kotów to bardzo liczna grupa odbiorców, na którą może zostać skierowana akcja promocyjna. Jest też ona bardzo skuteczna. Gadżety reklamowe dla zwierząt sprawią ogromną radość właścicielom czworonogów i na pewno im się przydadzą. Skorzystają z nich wielokrotnie, a logo umieszczone na akcesoriach będzie widoczne za każdym razem, kiedy przedmioty będą używane. Zdecydowana większość z nich przyda się podczas spacerów, a więc zauważy je wiele osób znajdujących się w pobliżu. Dzięki temu reklama firmy dotrze do wielu osób, których zaintryguje taka forma promocji.

 

Jakie gadżety reklamowe dla zwierząt wybrać?

Na rynku dostępnych jest naprawdę sporo gadżetów z logo dla zwierząt, które przydadzą się w wielu sytuacjach. Poniżej prezentujemy najpopularniejsze z nich, które spodobają się Twoim klientom.

Gadżetem, który najbardziej kojarzy się z czworonogami jest oczywiście smycz. Bez niej wyprowadzenie psa na spacer nie byłoby w ogóle możliwe. Prosta smycz dla psa lub kota z poliestru jest bardzo praktyczna i zmieści się nawet do kieszeni. Dołączony karabińczyk pozwoli na szybkie przypięcie jej do obroży czworonoga.
Psom i kotom potrzebne jest oczywiście jedzenie. Może być ono podane w funkcjonalnej składanej misce wykonanej z materiału termoplastycznego TPR. Taka miseczka idealnie sprawdzi się w podróży albo podczas długich spacerów. Ma dołączony karabińczyk i bez problemu można przypiąć ją do plecaka lub do innego bagażu. Po złożeniu staje się płaskim dyskiem i nie zabiera dużo cennego miejsca.
Skoro mowa o jedzeniu, to nie można zapominać też o wodzie. Butelka podróżna dla psa to świetny gadżet reklamowy dla zwierząt, który przyciąga wzrok. To bardzo ciekawy produkt, który jest niezwykle praktyczny. Do butelki o pojemności 500ml dołączona jest miska, która jest napełniana poprzez ściśnięcie butelki. Jest to zdecydowanie niezastąpiony gadżet podczas długich spacerów.
Kolejne akcesoria, które trzeba mieć ze sobą podczas wyprowadzania czworonoga na spacer to pojemniczek z workami na psie odchody. Posprzątanie po swoim pupilu jest bardzo ważne i na szczęście coraz więcej właścicieli psów ma tę świadomość i nosi ze sobą odpowiednie wyposażenie. Pojemnik w kształcie kości wygląda bardzo estetycznie oraz może być ciekawą ozdobą smyczy.
Jeszcze jeden „spacerowy” gadżet dla psa z logo to chustka dla psa wykonana z połyskliwego materiału z dodatkowymi elementami odblaskowymi. Działa ona na zasadzie obroży, a z tyłu posiada regulowany pasek, który można dopasować do szyi czworonoga. Taki gadżet dla zwierząt zapewnia dobrą widoczność po zmroku, a pamiętać trzeba, że nie tylko ludzie potrzebują odblasków w nocy. Małego psa czy kota znacznie trudniej jest zauważyć kierowcy.

 

Znakowanie na gadżetach reklamowych dla zwierząt

Przygotujemy dla Ciebie profesjonalne i estetyczne gadżety z logo dla zwierząt, które wręczysz swoim klientom czy partnerom biznesowym. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa