Telefon +48 574 987 112 E-mail sklep@agencja-krosno.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Gadżety reklamowe na dokumenty – co wybrać?
2020-11-20
Gadżety reklamowe na dokumenty – co wybrać?

Praktyczne gadżety reklamowe do przechowywania dokumentów 


Już od dawna wiadomo, że najskuteczniejsze gadżety reklamowe to takie, które są praktyczne i funkcjonalne. Właśnie one będą często używane przez klientów, kontrahentów i partnerów biznesowych, a więc doskonale spełnią swoje zadanie. Znajdujące się na nich logo lub inne treści reklamowe będą doskonale widoczne oraz często znajdą się w zasięgu wzroku. Jednym słowem, takie przedmioty będą bardzo skuteczne!

Jednymi z takich artykułów promocyjnych są gadżety reklamowe pomagające w organizacji plików papierów i różnych kart, jak na przykład teczki na dokumenty, etui na dokumenty oraz teczki konferencyjne z logo. Codziennie zmagamy się z fakturami, rachunkami, pismami z różnych urzędów czy z dokumentacją biurową. Ich przechowywanie w odpowiednim porządku jest ważne i pozwala na zapanowanie nad chaosem.


Reklamowe etui na dokumenty


Drobnym i tanim gadżetem reklamowym będą niepozorne etui na dokumenty. Każdego dnia towarzyszą nam różne plastikowe i papierowe karty, jak dowód osobisty, prawo jazdy, karty do biblioteki, karty bankomatowe, karty lojalnościowe, wizytówki, kalendarzyki listkowe czy legitymacje studenckie albo uczniowskie. Trzymanie ich w portfelu bywa problematyczne, bo zajmują cenne miejsce i przegródki. Znacznie lepszym rozwiązaniem będzie przechowywanie dokumentów osobistych w praktycznym reklamowym etui na dokumenty. Dzięki temu wszystko będzie w jednym miejscu i nie będzie żadnego problemu ze znalezieniem karty, która jest akurat potrzebna.

Etui na dokumenty przyda się za każdym razem, kiedy nie chcemy brać ze sobą dużego i kanciastego portfela. Z powodzeniem zmieści się do kieszeni czy do małej damskiej torebki. Będzie więc idealne w przypadku wyjazdów za miasto, na wakacje, spacerów czy podczas uprawiania sportu na świeżym powietrzu. Etui na dokumenty z logo będzie bardzo praktycznym upominkiem firmowym.

W zależności od wybranego modelu ich cena zaczyna się już od 68 groszy netto. Dostępne są różne wzory, kolory i wykończenia. Eleganckie etui na dokumenty sprawdzi się jako upominek dla partnerów biznesowych lub zaufanych klientów. Natomiast etui na dokumenty z tworzywa to świetny gadżet reklamowy dla każdego.

Pokrowiec na dokumenty z logo jest oryginalnym a do tego subtelnym nośnikiem treści reklamowych. Można nadrukować na nim nazwę firmy, dane adresowe oraz numer telefonu i adres email. Reklama jest delikatna, ale jednocześnie rzucająca się w oczy i widoczna w sklepach, w banku albo podczas spotkań służbowych.Reklamowe teczki na dokumenty


To zdecydowanie jeden z podstawowych przedmiotów znajdujących się na wyposażeniu każdego biura czy domu. Teczki na dokumenty z nadrukiem pomieszczą wszystkie faktury i rachunki, pisma i wnioski, ważną dokumentację medyczną, notatki ze szkoły czy uczelni. Bez nich utrzymanie porządku we wszystkich tych papierach byłoby bardzo trudne. Dzięki teczkom łatwo znaleźć konkretny dokument. Nie trzeba też obawiać się, że ważne dokumenty zgubią się albo ulegną zniszczeniu, podarciu czy zagięciu.

Teczki firmowe na dokumenty są też często wykorzystywane jako jeden z elementów budujących identyfikację wizualną firmy. Głównie są to teczki ofertowe z nadrukiem, do których można włożyć wizytówki, ulotki czy katalogi ofertowe i wręczać taki zestaw klientom podczas spotkań czy targów branżowych.

Ciekawym i praktycznym rozwiązaniem są też reklamowe podkładki do pisania, czyli specjalne sztywne podkładki z grubego kartonu pokrytego tworzywem, które posiadają specjalny metalowy klips u góry. Kojarzą się one główne z prezenterami telewizyjnymi lub prelegentami na konferencjach, jednak takie podkładki często przydają się także w biurze czy w domu.Teczki konferencyjne z logo


Najbardziej zaawansowanym gadżetem reklamowym na dokumenty są teczki konferencyjne. Zawierają w sobie cały zestaw potrzebny podczas spotkań biznesowych czy właśnie konferencji. Posiadają przegródki na notesy, długopisy, pamięci USB, powerbanki, wizytówki czy foldery. Teczki konferencyjne z logo wyróżniają się eleganckim wzornictwem. W zdecydowanej większości przypadków ich okładki pokryte są ekoskórą lub materiałem, dostępne są też inne ekologiczne rozwiązania jak korek czy gruby karton.


Opcji gadżetów reklamowych na dokumenty jest dużo i są one bardzo różnorodne. Dzięki temu bez problemu można dobrać gadżet do zapotrzebowań, budżetu oraz charakteru firmy.

Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa