Telefon +48 574 987 112 E-mail sklep@agencja-krosno.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Firmowe smycze z nadrukiem full color

  • Pokazuje 1–4 z 4 wyników

Szukasz skutecznych gadżetów reklamowych? Wybierz smycze z logo!

Czy wiesz, jakie gadżety reklamowe sprawdzają się najlepiej? Te praktyczne i dobrze widoczne! Dzięki temu będą nie tylko często używane przez obdarowane nimi osoby, ale także znajdujące się na nich logo będzie zawsze w zasięgu wzroku. Takimi artykułami promocyjnymi są z pewnością smycze z logo firmy, które zawisną na szyjach obdarowanych nimi osób i będą im towarzyszyć każdego dnia w domu, szkole, pracy i podczas wyjazdów. Postaw na smycze z nadrukiem w promocji Twojej firmy, a na pewno będzie to skuteczna i wyrazista forma reklamy.

Do tego smycze z nadrukiem są jednym z najtańszych gadżetów promocyjnych na rynku. Niewielkimi nakładem kosztów, który nie nadwyręży firmowego budżetu, można stworzyć naprawdę dobry nośnik treści reklamowych. Wszystkie te zalety sprawiają, że smycze reklamowe są jednym z najpopularniejszych i najczęściej wybieranych produktów przez naszych klientów. Można rozdawać je na targach branżowych i targach pracy na uczelniach, podczas konferencji albo spotkań biznesowych. Wiele firm korzysta z reklamy na smyczach z nadrukiem i czerpie z tego bardzo wiele korzyści. Dołącz do nich także Ty!

Smycze z nadrukiem sprawdzą się w wielu sytuacjach

Zastosowań smyczy reklamowych jest naprawdę wiele. Można powiesić ją na szyi, przypiąć do szlufek spodni albo przywiązać do szelek plecaka albo paska torebki. W ciągu dnia każda osoba, którą spotka Twój klient będzie mieć Twoje logo lub dowolny inny nadruk w zasięgu wzroku. Dzięki temu Twoja reklama dotrze do bardzo szerokiego grona odbiorców, a każdy z nich jest Twoim potencjalnym klientem!

Smycze z naszej oferty wyposażone są w praktyczne metalowe karabińczyki, dzięki czemu można przypiąć do nich klucze do domu albo do biura, pamięci USB albo identyfikatory, które są bardzo potrzebne w większych korporacjach. Identyfikatory zawieszone na smyczach z logo firmy są przepustką do wielu pomieszczeń oraz służą do łatwej identyfikacji pracowników.

Smycze z nadrukiem mogą być także elementem odzieży roboczej. Przyda się między innymi pracownikom produkcyjnym, którzy muszą mieć cały czas przy sobie klucze lub drobne narzędzia albo specjalistyczne przedmioty.

Smycze z logo przydadzą się nie tylko w pracy

Również podczas wyjazdów i urlopu warto mieć ze sobą praktyczną smycz z nadrukiem. Można przypiąć do niej klucz do pokoju hotelowego albo specjalne etui, w którym można przechowywać telefon albo ważne dokumenty, jak na przykład paszport. Dzięki temu wszystkie ważne dokumenty i przedmioty będą zawsze pod ręką w bezpiecznym miejscu. Smycze to także nieodłączny element festiwali, ponieważ można powiesić na nich bilety i przepustki. Są także idealnym miejscem do zamocowania elementów i zawieszek odblaskowych, przez co nosząca ją osoba będzie zawsze widoczna po zmroku.

Reklamowe smycze full print w naszej ofercie

Oferujemy kilka modeli smyczy z nadrukiem, które różnią się między sobą szerokością taśmy. Znajdziesz u nas smycze o szerokości 10mm, 15mm, 20mm i 25mm. Dzięki temu możesz dobrać odpowiedni gadżet reklamowy dostosowany do swoich potrzeb.

Każdą z nich znakujemy za pomocą metody sublimacji. Poliester, z którego wyprodukowane są te gadżety reklamowe jest idealnym podłożem do tej techniki. Polega ona na wgrzaniu barwnika w materiał w specjalnej prasie. Nadruk utrwala się na materiale dzięki działaniu wysokiej temperatury. Jest bardzo trwały i wyrazisty. Dodatkowo sublimacja daje bardzo duże możliwości personalizacji nadruków, dlatego często i chętnie z niej korzystamy w produkcji gadżetów reklamowych.

Skorzystaj z naszej oferty i wybierz reklamowe smycze z nadrukiem do promocji swojej firmy. Na pewno będzie to strzał w dziesiątkę, a akcja marketingowa będzie skuteczna.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa