Telefon +48 574 987 112 E-mail sklep@agencja-krosno.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Śliniaczki ze znakowaniem full color

  • Pokazuje 1–1 z 1 wyników

Reklama na gadżetach dla dzieci na pewno się opłaca

Zdecydowanie warto inwestować w promocję wśród młodych odbiorców. W końcu oni także są w pewnym sensie klientami firmy poprzez swoich rodziców oraz zostaną nimi gdy dorosną i zaczną decydować o sobie. Dla najmłodszych świetnym gadżetem będą na przykład maskotki z nadrukiem firmowym albo śliniaczki reklamowe, natomiast dzieci w wieku szkolnym docenią także artykuły biurowe albo elementy odblaskowe zapewniające im bezpieczeństwo.

Artykuły promocyjne dla dzieci, na których wybór może zdecydować się firma, dzielą się na dwie kategorie: służące do zabawy oraz użyteczne. Oferowana przez nas śliniaczki z logo firmy są niezwykle praktyczne i na pewno przydadzą się dziecku i jego rodzicom.

Reklama na śliniaczkach z nadrukiem jest skierowana nie tylko do dzieci

Gadżety reklamowe dla dzieci, w tym śliniaki z logo firmy, nie są skierowane tylko do najmłodszych odbiorców. Często większą korzyść czerpią z nich dorośli i to właśnie oni potrafią najbardziej docenić takie artykuły promocyjne. Radość dzieci z otrzymania gadżetu będzie prawdopodobnie znacznie większa niż w przypadku rodziców, będzie ona jednak krótkotrwała i potrwa do otrzymania następnego prezentu. Jednak dzięki temu, że ich pociecha otrzymała upominek od firmy, jej wizerunek znacznie zyskuje w oczach rodziców.

Śliniaczki reklamowe przydadzą się rodzicom każdego noworodka

Każdy rodzic noworodka i malutkiego dziecka wie, że posiadanie co najmniej kilku kompletów kaftaników czy ubranek jest wręcz niezbędne. Dziecko często się brudzi podczas jedzenia, które często używa także jako coś do zabawy, a utrzymanie ciuszków w czystości wcale nie jest takie proste. Dlatego śliniaczki z nadrukiem będą wspaniałym prezentem dla świeżo upieczonych rodziców, który będą bardzo wdzięczni za taki gest oraz będą bardziej skłonni skorzystać z usług firmy lub kupić jej produkty w przyszłości.

Estetyczne śliniaczki z logo będą używane przez rodziców w wielu sytuacjach, nie tylko w domu, ale także w parku, w restauracjach czy na spacerach. Dzięki temu logo znajdujące się na śliniaczku zostanie dostrzeżone przez innych ludzi, którzy od tej chwili będą dobrze kojarzyć firmę. Śliniaczek jest na pewno nietypowym gadżetem reklamowym i mało kto spodziewa się zobaczyć na nim logo przedsiębiorstwa. I właśnie dlatego reklama zapada w pamięć i może być bardzo skuteczna!

Śliniaczki z logo w promocji firm i instytucji

Najskuteczniejsze gadżety reklamowe to takie, które ą praktyczne i dobrze kojarzą się z daną firmą. Dlatego artykuły promocyjne w postaci śliniaczków reklamowych z pewnością sprawdzą się w przypadku akcji marketingowych firm związanych z branżą dziecięcą, jak na przykład sklepy z artykułami dla maluchów czy fotografowie dziecięcy.

Śliniak z logo firmy i imieniem dziecka może być doskonałym prezentem dla pracowników, którzy właśnie zostali rodzicami. Będzie doskonałym i bardzo użytecznym elementem wyprawki dla dziecka od firmy, a rodzice chętnie założą go na szyję swojej pociechy.
Śliniaki reklamowe to również dobre gadżety reklamowe dla instytucji samorządowych. W niektórych miastach i gminach panuje tradycja odwiedzania noworodków, które urodziły się jako pierwsze w danym roku przez prezydentów i wójtów. Dzieci dostają wtedy odpowiednie wyprawki i umieszczenie logo instytucji na śliniaczkach, maskotkach czy kaftanikach może być ciekawym sposobem na promocję.

Oferujemy śliniaczki reklamowe z wyrazistymi nadrukami

W ofercie posiadamy śliniaczki z kolorową wiązaną lamówką. Nadruki na nie nanosimy za pomocą sublimacji, która jest jedną z najtrwalszych i najbardziej atrakcyjnych metod znakowania gadżetów reklamowych. Nadruk zostaje wgrzany w materiał w specjalnej prasie. Dzięki temu nie jest wyczuwalny w dotyku ani nie powoduje otarć na delikatnej skórze dziecka. Stosunkowo duża powierzchnia dostępna na umieszczenie logo firmy, hasła reklamowego, sloganu czy innej grafiki sprawia, że będą one doskonale widoczne oraz wyraziste.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa