Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Gadżety reklamowe dla biur nieruchomości
Gadżety reklamowe dla biur nieruchomości

Dlaczego agenci powinni skorzystać z gadżetów reklamowych dla biur nieruchomości?

Rynek nieruchomości jest bardzo konkurencyjny, dlatego też niezwykle ważne jest, aby wyróżnić się na tle innych firm. Przedsiębiorstwo, które stawia na promocję za pomocą gadżetów reklamowych dla biur nieruchomości, ma większe szansę na zapadnięcie w pamięć, co oczywiście wiąże się także z większą bazą klientów i większymi zyskami. Dobrze dobrane upominki z odpowiednim znakowaniem mogą także pełnić funkcję praktycznej wizytówki, która zrobi bardzo dobre wrażenie oraz będzie używana znacznie częściej niż tradycyjny kartonik, który włoży się do portfela lub co gorsza wyrzuci się do kosza. Prezenty dla klientów można podzielić na dwie kategorie: drobne gadżety reklamowe dla biur nieruchomości, które są rozdawane w celach promocyjnych lub też bardziej okazałe upominki wręczane po podpisaniu umowy, które zachęcają do ponownego skorzystania z usług oraz pomagają w budowaniu długotrwałych relacji.

 

Promocyjne gadżety dla biur nieruchomości dla zwiększenia rozpoznawalności marki

Bez względu na to, czy agencja skupia się na pozyskiwaniu nowych klientów czy też chce po prostu zwiększyć swoje zasięgi, wręczanie upominków z logo jest wręcz doskonałym sposobem na zaistnienie w świadomości potencjalnych odbiorców. Upominki te wcale nie muszą być drogie lub okazałe. Tanie gadżety dla biur nieruchomości sprawdzają się świetnie, a do tego nie są dużym obciążeniem dla budżetu, który przedsiębiorstwo chce przeznaczyć na marketing. A jak dobrze wiadomo, w dzisiejszych czasach bez dobrej reklamy trudno jest zaistnieć na bardzo konkurencyjnym rynku i przebić się ze swoją ofertą. Jakie upominki sprawdzą się najlepiej?


Antystres Miętówki Zestaw do notatek Brelok domekWarto postawić na sprawdzone rozwiązania, które nigdy nie wychodzą z mody. Przede wszystkim są to długopisy reklamowe z nadrukiem. Wydawać by się mogło, że jest to gadżet bardzo oklepany i nudny, jednak nic bardziej mylnego. Każdy z nas korzysta z długopisu praktycznie codziennie w pracy, szkole czy w domu. Dlatego też umieszczenie treści reklamowych w postaci nazwy firmy, imienia i nazwiska agenta oraz numeru telefonu na korpusie długopisu będzie idealnym sposobem na promocję. Długopisy dostępne są w wielu modelach oraz wersjach kolorystycznych, zatem z wyborem idealnego przyboru do pisania nie będzie żadnego problemu

Idealny wręcz gadżet reklamowy dla biur nieruchomości to grawerowany breloczek do kluczy w kształcie domku. Kształt tego upominku od razu kojarzy się z branżą związana z nieruchomościami i właśnie dlatego jest tak skuteczny i zapada w pamięć. Ogólnie przedmioty w kształcie domu będą idealnymi wizytówkami dla biur nieruchomości, a takich gadżetów jest na rynku dość dużo: notesiki, zestawy karteczek, miętówki, gadżety antystresowe czy miarki. Wykorzystanie ich w kampanii marketingowej mającej na celu zwiększenie zasięgu na pewno będzie dobrym pomysłem.

 

Gadżety dla biur nieruchomości dla podtrzymania relacji z klientem

Udana transakcja i podpisanie umowy wcale nie oznacza, że o kliencie można zapomnieć. Wręcz przeciwnie – zdecydowanie warto wręczyć mu upominek, który wpłynie na zbudowanie jeszcze bardziej pozytywnej relacji, dzięki czemu jest większe prawdopodobieństwo, że w przyszłości skorzysta z usług danej agencji. Taki gadżet reklamowy dla biur nieruchomości może być bardziej okazały, co będzie miało wpływ na zbudowanie dobrego wizerunku. Do prezentów dla klientów z tej kategorii zaliczyć można przedmioty związane z urządzeniem domu, jak na przykład gadżety ze szkła, skrzynki na wino, deski do krojenia i deski do serów, kosze i koce piknikowe, zestawy do grilla, akcesoria łazienkowe czy świece.

Gadżety dla agentów nieruchomości dają ogromne możliwości zarówno w kwestii pozyskiwania klientów jak i budowania pozytywnych i długotrwałych relacji. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa