Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Gadżety reklamowe lato 2021. Co wybrać do promocji firmy?
Gadżety reklamowe lato 2021. Co wybrać do promocji firmy?

Gadżety na plażę to wciąż dobre miejsce na reklamę

Co prawda do lata i prawdziwych upałów zostało jeszcze kilka miesięcy, ale już teraz warto pomyśleć o promocji firmy w sezonie letnim. W tym czasie nic nie sprawdza się równie dobrze, jak gadżety na plażę z logo. I chociaż urlop Polaków w tym roku prawdopodobnie także będzie wyglądał inaczej niż zwykle i pewnie nie wybiorą się nad Bałtyk lub w bardziej egzotyczne miejsca, nie stoi to na przeszkodzie we wręczaniu klientom oraz partnerom biznesowym gadżetów reklamowych na plażę, które sprawdzą się równie dobrze w przydomowym ogródku oraz na działce.

 

Jakie gadżety reklamowe na plażę wybrać?

Oferta gadżetów na plażę oraz gadżetów na sezon letni jest bardzo szeroka oraz atrakcyjna. Bez problemu będzie można wybrać odpowiedni produkt do promocji firmy, czy to pod względem przedmiotu czy koloru. Lato oraz związane z nim gadżety kojarzą się z wyrazistymi i soczystymi barwami. O ile zazwyczaj stosuje się gadżety reklamowe w stonowanym kolorze, a logo firmy umieszcza się na nich w pełnym kolorze i odwzorowanych barwach, o tyle w przypadku gadżetów na plażę można zastosować odwrotne rozwiązanie. Warto wybrać przedmiot w kolorze barw stosowanych przez firmę i nanieść na nie czarne lub białe logo. Dzięki temu gadżety nie stracą nic na atrakcyjności, a logo będzie się na nich bardzo dobrze odznaczać i przyciągnie wzrok.

 

Najpopularniejsze gadżety reklamowe na lato

Piłki plażowe z nadrukiem

Ten klasyczny gadżet reklamowy na sezon letni od lat króluje w swojej kategorii. Piłki plażowe z logo kojarzą się z czasem beztroski, zabawy oraz czasu spędzonego radośnie z rodziną lub ze znajomymi. Dlatego też umieszczenie na nich treści reklamowych jest naprawdę dobrym pomysłem. Różnokolorowe piłki cieszą oko oraz zapewnią długie godziny rozrywki. Dodatkowo są one dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, co zapewnia dużo opcji oraz dobre dopasowanie do identyfikacji wizualnej firmy.

Frisbee reklamowe

Inny gadżet na plażę, który pozwala aktywnie spędzić urlop i zapewnia mnóstwo zabawy, to frisbee reklamowe z logo. Ten poręczny dysk wykonany z grubego i wytrzymałego plastiku to bardzo częsty towarzysz wypraw na plażę, ale może też z powodzeniem być wykorzystywany w ogrodzie, parku czy nad rzeką. Pozwala na sprawdzenie swojej zręczności oraz zastąpi standardowe ćwiczenia na siłowni lub jogging albo jazdę na rowerze. Z frisbee z nadrukiem często korzystają także właściciele psów podczas spacerów.

Gry plażowe

Osobom, którym urlop w lecie kojarzy się raczej z odpoczynkiem na leżaku zamiast z aktywnością fizyczną, spodobają się gry plażowe z logo w postaci gier planszowych oraz układanek logicznych. Zapewniają one długie godziny rozrywki bez konieczności wykonywania zaawansowanych ruchów. Fani sportu w tej kategorii znajdują też piłeczki, paletki, piłki, jojo i wiele innych. Innymi słowy – dla każdego coś miłego.

Ręczniki plażowe

Do odpoczynku po wysiłku potrzebny będzie leżak, hamak lub ręcznik reklamowy na plażę, który można rozłożyć na trawie, kamieniach lub na piasku. Można też użyć go jako standardowego ręcznika do wycierania ciała po kąpieli w morzu albo w rzece albo jako koca w przypadku pogorszenia pogody. Ręczniki plażowe mogą mieć standardowe kształty i kolory lub mogą być bardziej kreatywne i miłe dla oka, jak te o wyglądzie plastra cytryny czy pomarańczy.

Wiatraczki reklamowe

Kiedy upały daje się we znaki każdy z nas szuka sposobu na ochłodę. Dobre rozwiązanie to małe i poręczne wiatraczki z logo, które zawsze można nosić przy sobie. Strumień chłodnego powietrza skierowany na twarz potrafi pomóc w przetrwaniu tych dni, podczas których żar aż leje się z nieba i daje się we znaki. Wiatraczki mogą być zasilane bateriami, a bardziej nowoczesne modele posiadają wbudowane akumulatory, które ładuje się przez USB.

Torby plażowe z nadrukiem

Wybierając się na plażę, do parku czy na działkę potrzebujemy czegoś, w co możemy zapakować wszystkie potrzebne przedmioty, jak jedzenie, krem z filtrem, lekka książka i wiele innych. Idealnie w tym celu sprawdzi się kolorowa torba plażowa z nadrukiem. Pojemne torby z wygodnym uchem na ramię to nieodłączny towarzysz urlopu, który jest także oryginalnym i praktycznym dodatkiem do każdej letniej stylizacji.

Atrakcyjne gadżety na plażę z logo

Gadżety na lato z naszego asortymentu możemy oznakować przez naniesienie na nie logo Twojej firmy lub innych treści reklamowych. Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie świetną ofertę!

Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa