Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Rowerowe gadżety reklamowe. Promocja firmy na gadżetach dla rowerzystów
Rowerowe gadżety reklamowe. Promocja firmy na gadżetach dla rowerzystów

Gadżety reklamowe na rower – skuteczna reklama na dwóch kółkach

Sezon rowerowy zbliża się wielkimi krokami. Niektórzy fani dwóch kółek już od jakiegoś czasu podbijają trasy rowerowe i odkrywają nowe szlaki. Rower to bardzo popularny środek transportu oraz sposób na aktywne spędzanie czasu. Dlatego rozdawanie gadżetów reklamowych na rower to świetny sposób na promocje firmy, z którego na pewno skorzysta wiele osób. Bez względu na to, czy są zapalonymi kolarzami czy też na przejażdżki wybierają się tylko w słoneczne niedziele, obdarowani klienci, kontrahenci i partnerzy biznesowi ucieszą się z gadżetu na rower z logo.

 

Mobilna reklama na gadżetach na rower z logo

Ogromną zaletą promocji firmy z wykorzystaniem gadżetów reklamowych na rower jest fakt, że dociera ona w wiele miejsc razem z pojazdem. Coraz więcej osób korzysta z dobrodziejstw roweru oraz świeżego powietrza i decyduje się na dłuższe, kilkunastokilometrowe wycieczki. Logo, które znajdzie się na gadżecie na rower, trafi zatem do szerokiego grona odbiorców i utrwali się w ich świadomości. To jedna z najlepszych form reklamy, która nie jest nachalna, a jednak przynosi bardzo dobre rezultaty.   

 

Jakie gadżety reklamowe na rower wybrać?

Akcesoria na rower z logo można podzielić na te praktyczne oraz bardziej ozdobne. Najbardziej przydatne będą oczywiście te, dzięki którym jazda będzie bezpieczniejsza, wygodniejsza albo po prostu sprawi więcej przyjemności. Dlatego przygotowaliśmy zestawienie gadżetów na rower z logo, które spełniają te wymogi:


Podczas jazdy na rowerze najważniejsze jest bezpieczeństwo. Potrzebny jest do tego sprawny pojazd oraz zestaw lampek rowerowych z logo. Białe światełko z przodu i czerwone z tyłu zapewnia dobra widoczność po zmroku każdemu kolarzowi. Jest to bardzo ważne, ponieważ dzięki zastosowaniu prawidłowego oświetlenia kierowca samochodu widzi rowerzystę już z daleka i ma więcej czasu na reakcję oraz ominięcie jadącego w stosownej odległości.
zestaw lampek rowerowych z logo
dzwonek rowerowy z nadrukiem Kolejny gadżet na rower zapewniający bezpieczeństwo to dzwonek rowerowy z nadrukiem. Przyda się zwłaszcza podczas jazdy ścieżkami rowerowymi, którzy pieszy często traktują jako część chodnika. Za pomocą dzwonka można ostrzec ich o zbliżającym się pojeździe oraz zwrócić uwagę, że kolorowa część chodnika jest przeznaczona dla dwóch kółek. Ten gadżet może służyć też jako ozdoba, która można dowolnie udekorować i dopasować do swojego stylu.
Podczas przejażdżek w nieznane tereny albo pokonywania długich dystansów i osiągania rekordów życiowych warto mieć przy sobie telefon z mapą oraz aplikacją do śledzenia trasy. Można umieścić go w wygodnej torebce rowerowej z logo, którą umieszcza się na kierownicy. Oprócz komory na smartfona posiada ona też praktyczną kieszonkę na drobiazgi, jak klucze do mieszkania, chusteczki higieniczne, krem z filtrem albo pieniądze. Torebka ma przegrodę pokrytą folią dotykową, dzięki czemu można obsługiwać telefon bez zatrzymywania się oraz cały czas mieć dostęp do potrzebnych funkcji. torebka rowerowa z logo
zestaw do naprawy roweru z logo Bardzo praktyczny gadżet na rower z logo to zestaw do naprawy roweru w funkcjonalnym etui zamykanym na rzep. Składa się on z wielofunkcyjnego śrubokrętu, kleju oraz kilku łatek do dętek. Warto mieć go przy sobie zwłaszcza podczas dłuższych tras. Nigdy nie wiadomo, kiedy się przyda, bo oponę przebić można w każdym miejscu. W takich przypadkach wystarczy zastosować doraźne rozwiązanie i sięgnąć po narzędzia z zestawu.
Na całodzienne wycieczki albo wypady rodzinne przyda się rowerowa torba izolacyjna zamykana na zamek z kilkoma kieszeniami, miejscem na smartfona oraz odblaskowym paskiem. Zmieści się do niej napój oraz mała przekąska, która doda energii podczas wysiłku. Ten gadżet rowerowy z logo powieszony na kierownicy przyciągnie wzrok innych i wzbudzi ich zainteresowanie. rowerowa torba izolacyjna z logo

 

Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa