Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Najlepsze upominki na szkolenia
Najlepsze upominki na szkolenia

Upominki na szkolenia dla promocji marki

Szkolenia i konferencje są świetną okazją do wręczania różnorodnych gadżetów reklamowych z logo ich uczestnikom. Takie działania wpływają na pozytywny wizerunek marki oraz wpływają na poziom zaufania, jakim obdarzana jest firma. Upominek na szkolenie z pewnością zostanie dobrze odebrany i zapadnie w pamięć. Wzrasta przez to świadomość marki, co jest doskonałym sposobem na promocję.

Oczywiście każdy przedmiot należy oznakować i nanieść na niego odpowiednie treści reklamowe. W przeciwnym razie osoba, która otrzymała drobny prezent nie zapamięta, jaka firma go wręczyła, przez co cała akcja marketingowa nie odniesie zamierzonego efektu.

 

Jakie upominki na szkolenia wybrać?

Oferta upominków na szkolenia jest bardzo szeroka i z pewnością jest w czym wybierać. Można zdecydować się na gadżety z logo dopasowane do branży, zaskakujące, albo też te najbardziej sprawdzone, które przydadzą się każdemu uczestnikowi spotkania. Uważamy, że najlepiej wręczyć przedmiot należący właśnie do tej ostatniej grupy ponieważ mamy wtedy pewność, że upominek na szkolenie będzie często używany, a znajdujące się na nim logo dotrze dzięki temu do szerszego grona odbiorców.

 

Najpopularniejsze upominki na szkolenia

Doskonale wiemy, co najlepiej sprawdza się w kategorii gadżetów reklamowych wręczanych podczas szkoleń i konferencji i przygotowaliśmy dla Ciebie praktyczne zestawienie takich upominków:

Jednym z najpopularniejszych upominków na szkolenia jest pendrive z logo, na którym mogą być zapisane wszystkie materiały elektroniczne z konferencji. Pamięć USB może przydać się do zapisania ważnych plików czy dokumentów, a po przegraniu ich na dysk komputera czy laptopa można użyć jej także na użytek prywatny do przechowywania na przykład zdjęć. Wybór modeli jest bardzo szeroki, jednak często wybierana jest pamięć USB Twister, która jest bardzo praktyczna, a do tego ma dość oryginalny wygląd. Nazwa szkolenia lub logo firmy zostaną wygrawerowane na metalowej części i będą prezentować się bardzo elegancko i profesjonalnie.
Na szkolenia i konferencje często wybierana jest także smycz reklamowa z nadrukiem. Dobrym pomysłem jest wręczenie jej jeszcze przed rozpoczęciem spotkania, na przykład podczas rejestracji uczestników. Każdy, kto podejdzie do stolika może otrzymać identyfikator z imieniem i nazwiskiem przypięty do smyczy z nazwą szkolenia. Smycze to bardzo praktyczny gadżet, który można dopiąć do kluczy do domu, biura lub samochodu albo do służbowej pamięci USB. Smycze mają różne szerokości, jednak najlepszą widoczność treści reklamowych zapewnią te o szerokości 20mm.
Ciekawy upominek na szkolenia to koszulka z nadrukiem w postaci logo firmy lub nazwy szkolenia. Można zdecydować się na uniwersalny rozmiar lub poprosić uczestników o podanie preferowanego rozmiaru podczas wypełniania formularza rejestracyjnego. Koszulki reklamowe to standardowy element stroju dla wielu osób, które lubią mieć w swojej szafie kilkanaście atrakcyjnych egzemplarzy. Nadruk full color na koszulce przyciąga wzrok, dzięki czemu firma staje się dobrze rozpoznawalna.
Organizatorzy szkoleń na gadżet z logo konferencji często wybierają kubki termiczne z grawerem lub nadrukiem. Podczas przerwy kawowej można nalać do nich kawę czy herbatę zamiast korzystać ze standardowych filiżanek. Dzięki temu napój będzie ciepły przez długi czas i dostarczy energii na całe szkolenie. A po powrocie z konferencji kubek termiczny można użyć w drodze do pracy czy na spacerze. Na pewno często znajdzie się w dłoni obdarowanej osoby.
Częstym wyborem jako upominek na szkolenia organizowane w okresie jesienno-zimowym są parasole z nadrukiem. Parasolki mogą przydać się w najmniej oczekiwanym momencie, dlatego warto mieć je zawsze pod ręką na przykład w torebce, plecaku czy w samochodzie. Świetnie będą prezentować się jasne nadruki na czarnym tle, bo przyciągają wzrok i zwracają na siebie uwagę przechodniów.
Wszystkie wspomniane do tej pory gadżety z logo można zapakować do bawełnianej torby z nadrukiem. To bardzo często spotykane rozwiązanie na konferencjach, które jest praktyczne i zapewnia rozpoznawalność. Ekologiczne torby z logo są potem często używane podczas zakupów czy wycieczek, a więc nazwa szkolenia dotrze do szerokiego grona odbiorców.

Upominki na szkolenia z nadrukiem

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty gadżetów reklamowych, które można wręczać na szkoleniach i konferencjach!

Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa