Telefon +48 574 987 112 E-mail sklep@agencja-krosno.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Gadżety reklamowe na święta Bożego Narodzenia
2020-12-15
Gadżety reklamowe na święta Bożego Narodzenia

Świąteczne gadżety reklamowe – skuteczny sposób na promocję

Każda okazja jest dobra, aby wypromować firmę. Pozwala to na wzmocnienie jej wizerunku, pozyskanie nowych klientów oraz zdobycie ich zaufania. Nie inaczej jest w przypadku świąt Bożego Narodzenia. To nie tylko czas wręczania upominków dla bliskich i znajomych. Warto pomyśleć także o klientach i partnerach biznesowych i wybrać dla nich nawet drobny upominek firmowy, który zbuduje świadomość marki. Zdecydowanie nie można zapomnieć także o swoich pracownikach. Wręczenie im podarunku na koniec roku będzie wyrazem wdzięczności oraz podziękowaniem za cały trud włożony w pracę na rzecz firmy.Jakie gadżety reklamowe na święta wybrać?


Akcje promocyjne na święta są bardzo skuteczne i przynoszą dobre rezultaty. Oferta gadżetów reklamowych na święta jest bardzo bogata, dlatego może skorzystać z nich każda firma. Zarówno małe, lokalne przedsiębiorstwo jak i duża, rozbudowana korporacja znajdą coś dla siebie, co będzie dopasowane do charakteru działalności oraz dostępnego budżetu. Zawsze można wybrać standardowe upominki reklamowe, jak na przykład długopisy, breloczki czy notesy. Jednak w okresie bożonarodzeniowym najlepiej sprawdzą się typowe artykuły świąteczne, jak bombki czy ozdoby. Na co warto zwrócić uwagę, tak aby jak najlepiej wpasować się w magiczną atmosferę gwiazdki i jednocześnie wypromować swoje produkty i usługi?


Kalendarze reklamowe

Koniec roku to idealny czas na wręczanie swoim pracownikom i klientom praktycznych kalendarzy reklamowych, na których znajdą się treści promocyjne jak logo, hasła czy slogany. Oferta jest bardzo szeroka i można wybierać pomiędzy kalendarzami jednodzielnymi, trójdzielnymi, plakatowymi, książkowymi, biurkowymi czy listkowymi. Każdy z nich pełni inną funkcję i przyda się w innych celach, jednak wciąż są to jedne z najskuteczniejszych artykułów promocyjnych używanych przez firmy.


Dekoracje

Boże Narodzenie kojarzy się z pięknie przyozdobioną choinką oraz udekorowanym stołem. Dlatego też różne breloki i zawieszki świąteczne zdecydowanie sprawdzą się jako upominek firmowy dla pracowników i klientów. Drewniane zawieszki w kształcie serca, zestaw ozdób z filcu, zdobione bombki, renifery i śnieżynki zawisną na świątecznym drzewku albo na girlandzie, gdzie będą przypominać obdarowanym osobom o przedsiębiorstwie i przywoła na myśl pozytywne skojarzenia.


Długopisy i ołówki

Tradycyjne gadżety reklamowe to zawsze dobry pomysł na reklamę. Nawet te standardowe rozwiązania można dopasować do danej okazji dzięki odpowiednim wzorom i projektom. Świąteczne długopisy i ołówki to modele wykorzystujące wizerunek Mikołaja na sprężynce lub udekorowane charakterystyczną czerwoną czapką z białym pomponem. Sięganie po nie w okresie świąt będzie czystą przyjemnością.


Gadżety reklamowe na kawę i herbatę

Świąteczne kubki i termosy to wręcz nieodłączni towarzysze zimowych miesięcy. Dzięki nim można się rozgrzać na chłodzie oraz dodać sobie porządnej dawki energii w pracy. Bożonarodzeniowe motywy doskonale kojarzą się z okazją oraz wzbudzają jak najbardziej pozytywne emocje. W termosie można zabrać kawę albo herbatę na spacer lub do pracy, a kubeczek ceramiczny z gorącym napojem rozgrzeje zmarznięte dłonie po powrocie. Dobrym pomysłem jest także podgrzewany kubek termiczny, który można wpiąć do gniazda ładowarki w samochodzie.


Maskotki

Gadżetem nie tylko dla najmłodszych będą pluszaki świąteczne. Misie ubrane w stroje Mikołaja wręczone klientom albo pracownika to na pewno miły akcent, który zapadnie w pamięć.

Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa